AUTOCHEMIE – široký sortiment

Nabízíme výrobky renovovaných značek z chemicko-technické oblasti .

WUERT

WÜRTH – profesionální montážní technika

Celosvětový obchod s upevňovacím a montážním materiálem je základním kamenem skupiny Würth. Kompetence, kvalita a blízkost k zákazníkovi přitom tvoří základy našeho konání. Se současným počtem více než 100.000 produktů pro řemesla a průmysl se z původního specialisty na šrouby stal odborník na montážní techniku. Během téměř šesti desetiletí dovedl prof. Dr. h. c. Reinhold Würth, který v roce 1954 převzal po předčasné smrti svého otce tehdy dvoučlennou firmu, tento podnik až mezi největší obchodní firmy na celém světě.Společnost Adolf Würth GmbH&Co.KG je certifikována dle norem DIN EN ISO 9001 a DIN EN ISO 14001. Dceřiná společnost Würth, spol. s r.o. je od roku 2009 certifikována ČSN ISO 9001:2009

 

 

berner-logoBERNER – mezinárodní dodavatelský řetězec

Přední celoevropská společnost v přímém prodeji výrobků pro autoopravárenství a stavebnictví, tolik fakta. Značka Berner je, ale něco mnohem cennějšího. Něco, co není na první pohled vidět, ale o to je to důležitější pro naše partnery a zákazníky: Berner je společnost, která spojuje nadšení s profesionalitou. Na českém trhu působí již 17 let. V současné době se o své zákazníky stará téměř 190 zaměstnanců, z toho více než 150 na pozici obchodního zástupce.

BERNER01 BERNER02

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cyclo2colorCYCLO – profesionální autochemie USA

Od roku 1959, byly výrobky testovány předními profesionálními mechaniky pro zachovaní a rozšíření využití u nákladních automobilů, těžké techniky, automobilů, lodí, letadel, strojů a průmyslových zařízení.

CYCLO

 

 

 

 

 

 

 

– podrobný sortiment nabízeného zboží se připravuje v e-shopu.

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *