LED technologie

V současné době růst LED technologii způsobují především LCD monitory a televizory s LED podsvícením, následovány mobilními displeji, ovšem analytici předpovídají, že do roku 2014 už bude převládat právě LED osvětlení. A v roce 2021 se očekává, že LED osvětlení obsáhne více než 50 % komerčního stavebního trhu.

LED 10Wzar_e14_mini_6w_500lm

Od září 2012 vstoupil v platnost zákaz dovozu a výroby klasických žárovek v celé Evropské unii. Hlavním důvodem je velmi nízká úroveň energetické účinnosti tradičních žárovek – obvykle využívají méně než 10 % energie dodané žárovce pro samotnou tvorbu světla. To znamená, že spotřebitelé se nyní musí rozhodnout pro úsporné alternativy osvětlení, jako jsou světlo emitující diody (LED) a kompaktní zářivky (CFL). Na rozdíl od kompaktních fluorescenčních zářivek nabízejí LED zdroje až pětinásobnou životnost, svítí okamžitě po zapnutí a neobsahují nebezpečné látky, jako je rtuť. LED zdroje jsou navíc odolné vůči nárazům a vibracím.

Naše společnost STEINN.CZ vám nabízí kompletní řadu úsporných LED zdrojů pro domácnosti i firmy. Jejich cílem je uspokojit rostoucí poptávku po spolehlivém, vysoce kvalitním a energeticky úsporném osvětlení.IMG_0064uu7

Navštivte naší prodejnu.

ul. Černá cesta 2874

738 01 Frýdek-Místek

icon_phone

+420 773 100 370zar_gu10_4w_360lm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *