Nabízíme prodej kompletního sortimentu filtrů od firmy FLEETGUARD

Nejširší výběr produktů

Venturi   Fleetguard je předním světovým výrobcem vysoce výkonných filtračních systémů a výrobků – jak pro použití v silniční dopravě, tak i pro ostatní použití (např. stavební a důlní průmysl, zemědělství a mnoho dalších odvětví).

  Disponuje širokým výběrem vzduchových, olejových, palivových a hydraulických filtrů. Ve svém výrobním programu jsou obsaženy i filtry chladící kapaliny.

  Dobré vztahy s výrobci motorů (Original Equipment Manufacturer) a zároveň aplikace norem ISO 9001 se přednostně podílejí na kvalitě a technické úrovni zpracování vyráběných produktů. Společnost Fleetguard s rozsahem více než 5-ti tisíc produktů uspokojí veškeré požadavky na různorodé nároky svých klientů i OEM.

  Naším posláním je zvyšování životnosti motorů, snižování jejich prostojů pro údržbu na minimum a udržování co nejnižších nákladů na jejich provoz. Nabídka firmy Fleetguard se v první řadě zaměřuje na následující oblasti: nákladní a autobusová doprava, stavební a důlní průmysl, zemědělství a lesnictví,  železniční doprava a vysokozdvižné vozíky. V široké nabídce produktů jsou i výrobky používané v lodní dopravě, průmyslu a záložních zdrojích elektrické energie (generátory).

filtry- steinncz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *