Nabídka značky EXIDE Batteries

Vyberte si baterii…

Exide EXPERT HVR

f03.png
Konstrukce baterie HVR®, s jejími speciálně zajištěnými vnitřními komponenty je odpovědí EXIDE na zvýšené vibrace, přenášené na baterie v zadní části šasi – jejich nové umístění z důvodu použití AdBlue® a katalyzátoru SCR. HVR® technologie neutralizuje efekt vysokých vibrací, umožňující bateriím normální funkci za nejnáročnějších teréních a klimatických podmínek.
Správná volba pro vozidla vyrobená po r. 2000, nebo jakákoliv intenzivně používaná starší vozidla.

Exide PROFESSIONAL POWER

f02.png
Výběr baterie EXIDE PROFESSIONAL POWER s rozšířenou bezúdržbovou technologii, umožňuje distributorům, pracovníkům servisů a uživatelům snížit potřebu nových baterií. Má prodlouženou skladovatelnost před instalací, nabízí manipulaci odolnou vůči jiskrám/rozlití a je absolutně bezúdržbová po celou životnost.
Flexibilní a robustní volba pro jakýkoliv druh cesty, běžně používané nákladní vozy, zemědělské nebo stavební stroje.

Exide PROFESSIONAL

p.jpg
Vysoká hodnota pro klasický vozový park používaný za běžných provozních podmínek.


Exide ECONOMY

ec.jpg 
Pro klasický vozový park používaný za běžných provozních podmínek, dobrá hodnota za dobré peníze.

http://www.exide.com/

Významná celosvětová společnost:
S 22% trhovým podílem je Exide Technologies světovým lídrem ve výrobě olově-kyselinových akumulátorů. 13 výrobních závodů startovacích baterií po celém světě, z toho 7 v Evropě umožňuje Exidu jednoduše, rychle a kvalitně obsluhovat své zákazníky. S aktivitami ve víc jak 89 zemích světa je Exide globálně přítomnou společností.
Mezinárodní tradice:
Založený před víc jako sto lety. Při zrodu společnosti a jejích produktů stál světoznámý vynálezce T. A. Edison. Akvizice významných producentů baterií zaručují Exidu silnou lokální pozici, přes značky, které zákazníci znají a vyhledávají.mb_actros
Jasná vize a perspektiva:
Lídr v technologiích už dnes připravuje zdroje energie pro vozidla budoucnosti. Exide spolupracuje s popředními organizacemi na řešeních 36 a 42 Voltových aplikací pro automobilový průmysl. Ve svých produktech zhmotnil výsledky spolupráce s NASA a svých 4 výzkumných a 20 vývojových center.
Kvalitní partnerství:
Kvalita a spolehlivost, pokročilé technologie a schopnost dodávat budoucí zákaznické očekávání, předurčili Exide za dodavatele do prvovýroby – hlavně pro Peugeot, Citroën, Fiat, Renault, VW Group, Ford, Volvo, BMW, Chrysler a další.
Respektovaná pozice:
V Evropě je Exide jedním z největších výrobců akumulátorů. Ve svém portfóliu má slavné značky – EXIDE, Deta, Tudor, Fulmen, Centra, Champion, Hagen, Sonnak a další. Ty poskytují výrobcům vozidel, distributorům, servisům a motoristům jistotu spolehlivosti a kvality produktu, pro který se rozhodli.
Transportation
Innovation

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *