AKČNÍ VERZE STROJE!!!

karcher_k_5_sada_akce_steinn_cz

KÄRCHER K 5 Full Control Home s RWB vysokotlaký čistič bez ohřevu vody

Vysokotlaký čistič s ukazatelem tlaku na pistoli – pro vhodný tlak na každém povrchu. Ideální pro pravidelné čištění středně silných nečistot

Cena bez DPH: 8.651,24 Kč

Cena s DPH: 10.468,- Kč

 

AKČNÍ VERZE STROJE!!!

OBSAHUJE NAVÍC ROTAČNÍ KARTÁČ A AUTOŠAMPON!!!

Přístroj je vhodný pro příležitostné čištění středně silných nečistot a s plošným výkonem 40 m²/h. S vysokotlakým čističem Kärcher K 5 Full Control budete na jakémkoliv povrchu používat ten nejvhodnější tlak. Stupeň tlaku se snadno nastavuje na pracovním nástavci a lze jej překontrolovat na LED-kontrolce na pistoli. Změna vysokého tlaku v režimu čisticího prostředku probíhá bez výměny pracovního nástavce.

Pistole Power Full Control a pracovní nástavce 3 stupně tlaku, jakož i 1 stupeň pro čisticí prostředek umožňují optimální nastavení na jakýkoliv povrch. Tlak je regulován otočením na pracovním nástavci Vario Power – dokud se neukáže požadovaný stupeň. LED-displej na pistoli Power Full Control umožňuje snadnou kontrolu provedeného nastavení.

Teleskopická rukojeť z vysoce kvalitního hliníku. Pro komfortní výšku vysunutí. Kompletně zasunovací pro optimální uskladnění.
 …
Technické údaje 
Tlak (bar/MPa)20-145/2-14,5
Průtok (l/h)500
Přítoková (vstupní) teplota (°C)40
Příkon (kW)2,1
Hmotnost bez příslušenství (kg)12,67
Frekvence (Hz)50 Napětí (V)230
Rozměry (D x Š x V) (mm)397 x 305 x 584
 …

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *